Ми допомагаємо людям біля нас. Ми допомагаємо у Пльзені!

наразі доступні

1 341 276

Ми допомагаємо людям які дійсно потребують допомоги

Публічний збір коштів Допомагаюча Пльзень розрахований на всіх, хто опинився у скрутному матеріальному становищі і не в змозі це вирішити самостійно. Кошти зі збору будуть спрямовані на покриття витрат, пов’язаних із забезпеченням довгострокового житла – оплату оренди, супутніх послуг та комунальних послуг, завдаток, придбання базового обладнання квартири та забезпечення інших необхідних потреб, пов’язаних з інтеграцією в суспільство. Обдарованим може бути самотня людина, біженець, пенсіонер, безпритульний та малозабезпечений, яким пожертвування може допомогти почати краще життя або вирішити складну ситуацію.

Для чого цей збір?

Кожен з нас може потрапити в ситуацію, коли йому не вистачає грошей на те, що йому дійсно потрібно. Наприклад, ліжко, завдаток за оренду, інвалідний візок чи необхідне приладдя для дитячого садка та школи. Муніципалітет міста Пльзень вирішив створити міст між мешканцями Пльзені. Між тими мешканцями, які хочуть надати допомогу зі своїх грошей і тими, у кого їх дуже не вистачає, хоч вони все для цього роблять.вн

Для кого ми це робимо?

Ми робимо це для всіх, хто живе в Пльзені. Ми роздивимось конкретну ситуацію заявника, його можливості та законні потреби. Сума пожертвування може становити до 100 000 за рік. Ця сума може означати значне поліпшення чийогось життя або його надзвичайної ситуації. Результатом може бути те, що життя в Пльзені знову стане трохи кращим, для всіх жителів.

матері-одиначки
біженці з України
люди похилого віку
та інших людей, які потребують підтримки

Чим допомагає збір?

Збір розпочався 8 березня 2022 року, та розподіл пожертв тільки починається. Наприклад, ми допоможемо людям, яким потрібно сплатити заставу чи оренду, але вони не можуть заощадити на ці витрати із власної зарплати. Це можуть бути самотні люди, люди пенсійного віку або біженці. Ми будемо допомагати пенсіонерам, які не мають першої орендної плати, тому що вони все витратили, наприклад, на заставу та поточні витрати. Ми допоможемо батькам дітей, які не мають гроші на шкільне приладдя та гуртки, щоб допомогти їм покращити початок їхнього життя.

Чи має це для вас значення? Зробити внесок.

Публічний збір коштів Допомагаюча Пльзень

Stat. město Plzeň – pomáhající Plzeň

123-5443790227/0100

CZ64 0100 0001 2354 4379 0227

Власник рахунку: Statutární město Plzeň


Номер рахунку збіру міста Пльзень

123-5443790227/0100

Оплата з-за кордону

IBAN: CZ64 0100 0001 2354 43790227


Посилання на транспарентний рахунок

https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/123-5443790227

Підтвердження Дару

Якщо вам потрібна довідка про пожертву, напишіть на електронну пошту uctarna@plzen.eu

Кошти від збору Допомагаюча Пльзень будуть спрямовані виключно на покриття витрат, пов’язаних із забезпеченням довгострокового житла, тобто оплату оренди, супутніх послуг та комунальних платежів, завдатка, придбання основного обладнання квартири та інші потреби, пов’язані з інтеграцією в суспільство.

Рахунок збору ведеться як прозорий (транспаретний) рахунок. Якщо кошти надходять на цей рахунок, то відображаються назва рахунку платника, номер рахунку, сума та валюта платежу, дату зарахування або списання платежу, опис платежу та повідомлення для одержувача, змінний, постійний та специфічний символ, якщо зазначено платником. Надсилаючи кошти на цей рахунок для збору коштів, ви погоджуєтеся на публікацію імені/ назви рахунку платника та іншої інформації, включаючи розмір надісланої фінансової допомоги.