Тобі потрібна допомога?

Публічний збір коштів Допомагаюча Пльзень був заснований тому, що багато людей у ​​Пльзені мають проблеми з житлом і мають складну, стосовно житла, життєву ситуацію. Cкладна, стосовно житла, життєва

ситуація означає, що людина не має постійне житло, чи має неякісне житло, проживає в переповненій квартирі чи будинку або житло для неї є надто дороге. При цьому переїхати їй важко, бо це дуже дорого. Часто для вирішення житлових проблем потрібна лише одна річ – гроші. Незважаючи на те, що людина робить все можливе, іноді цього може бути недостатньо. Саме цим людям гроші зі збору можуть допомогти розпочати шлях до покращення житлових умов.

Хто може бути заявником на отримання коштів з публічного збору Допомагаюча Пльзень?

Кожен, хто опинився в складній життєвій ситуації, пов’язаній з житлом, і не має достатньо коштів, щоб самостійно вирішити ситуацію, а саме:
  1. люди, які мають в місті Пльзень, наприклад, реєстрацію, лікаря, сім'ю, школу, роботу і їм потрібно жити в Пльзені, або вони вже живуть у Пльзені, але живеться їм погано
  2. біженці перед війною в Україні, які через війну вирішили на тривалий час в Пльзені залишитися, жити та працювати
  3. подавати заявки можуть також некомерційні організації та підприємці, які допомагають людям з житлом, у тому числі ті, що  лише починають цим займатися.

Можна запросити до 100 000 чеських крон.

На що можна використати гроші зі збору?

Може використовуватися для:

на заставу за квартиру, комісію агентству нерухомості, оренду, оплату комунальних послуг
на базове та необхідне обладнання квартири - ліжко, стіл, пральна машина, холодильник тощо.
на проїзд до місця роботи – внесок на проїзний “Плзенська карта” на громадський транспорт
необхідне шкільне приладдя
медичні засоби для людей з інвалідністю

Не можна використовувати на:

перша оренда квартири від міста Пльзень та борги за проживання в міській квартирі
борги, наприклад, за оренду, позики, кредити тощо.
за речі та послуги, які безпосередньо не стосуються житла та інтеграції в суспільство в Пльзені

Як подати заяву та скільки часу займе її вирішення


Запит

Заяву необхідно подати на заповненому бланку. Необхідно правдиво заповнити заяву та якомога краще описати ситуацію заявника. Можливо, після подання заяви, заявнику буде запропоновано обґрунтувати викладені у заяві важливі факти та можливо, буде необхідно перевірити достовірність наданої інформації або доповнити її.

Заповнену та підписану заяву разом з усіма додатками необхідно доставити до Департаменту доступного житла та соціальної інтеграції, за адресою Ягелонська 8, Пльзень або до реєстраційного відділу Муніципалітету  міста Пльзень, Шкроупова 5, Пльзень, або через електронну скриньку даних (ID 6iybfxn).

Бланк заяви для завантаження можна знайти тут:

Затвердження

Заявки на суму до 20 000 чеських крон будуть оцінені в найкоротші терміни. У той же час необхідно враховувати, що запити на суму понад 20 000 чеських крон також повинні бути затверджені міською радою Пльзень, яка збирається у визначені дати.

Детальніше про публічний збір можна дізнатися тут:

Виплата

Після схвалення заяви заявнику буде запропоновано підписати договір про дарування. Після підписання договору гроші будуть перераховані на рахунок або поштовим переказом.

Допомога з подачею

Якщо заявнику потрібна допомога у заповненні заяви, він чи вона може звернутися до працівника Департаменту доступного житла та соціальної інтеграції за адресою вул. Ягеллонська 8 (Jagellonská 8), місто Пльзень. На зустріч, будь ласка, запишіться по телефону чи по електронній пошті.
номер телефону
378 034 238


В складній життєвій ситуації вам можуть безкоштовно порадити перераховані нижче організації: